Wiadomości

  • 28 września 2017
  • wyświetleń: 2122

Tymczasowy areszt dla 56-latka za znęcanie się nad partnerką

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 56-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. Sprawca odpowie także za pobicie 63-letniej kobiety, kierowanie wobec niej gróźb oraz wtargnięcie do jej domu pomimo obowiązującego go, prokuratorskiego zakazu kontaktowania się z pokrzywdzoną. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat za kratami.

Wobec mężczyzny toczyło się już postępowanie o znęcanie się nad partnerką, w toku którego 56-latek usłyszał zarzuty. Pomimo zastosowanych przez prokuratora środków zapobiegawczych: dozoru policji, nakazu opuszczenia przez niego mieszkania oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzoną, sprawca naruszał obowiązującego go zakazy.

Kilka dni temu wdarł się do mieszkania partnerki i groził jej pozbawieniem życia. Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili i zatrzymali awanturnika. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Pszczyński sąd na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.