bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2017
  • 28 września 2017
  • wyświetleń: 20857

[ZDJĘCIA] Potrącenie dzika na al. Andersa, kierowcy rozjeździli truchło

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło około godziny 19:40 na al. Andersa w Bielsku-Białej. Kierowca Alfy Romeo potrącił dzika, który wbiegł na drogę. Po martwym zwierzęciu przejechało kilka samochodów.

Reklama

Potrącenie dzika na al. Andersa · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca Alfy Romeo jadący al. Andersa w stronę ulicy Partyzantów, na wysokości stacji benzynowej Statoil potrącił dzika, który wbiegł na drogę. Zwierze zginęło na miejscu, ale truchło pozostało na środku drogi. Kilka samochód przejechało po martwym, młodym odyńcu powodując rozerwanie ciała zwierzęcia. Nie obeszło się bez uszkodzonych samochodów, z których odpadły plastikowe elementy. Jednak żaden z kierowców nie zatrzymał się i nie poczekał do przyjazdu służb.

Zdjęcie chwilę po zdarzeniu

Potrącenie dzika
fot. Paweł / www.facebook.pl/bielskiedrogi


Jeden z kierowców ubrał nylonowe rękawiczki i odsunął martwe zwierze na pobocze, niwelując zagrożenie na drodze. Patrol drogówki sporządził dokumentację zdjęciową do kolizji drogowej z dzikim zwierzęciem. Ostatnimi czasy dziki coraz częściej zaglądają do miasta. Wczoraj pisaliśmy o akcji związanej z nagonką na stado dzików w parku nieopodal bielskiego ratusza: http://wiadomosci.bielsko.info/14457-zdjecia-wideo-oblawa-na-dziki-w-centrum-miasta-bielsko-biala

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl, FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj