Wiadomości

  • 26 września 2017
  • 27 września 2017
  • wyświetleń: 5809

Zaatakował bielszczanina nożem. Chciał uciec do Anglii

Funkcjonariusze Straży Granicznej na lotnisku w Balicach zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o pobicie. Mężczyzna został ujęty przez pograniczników tuż przed wylotem do Anglii, gdzie aktualnie pracuje. Sprawca został już przekazany w ręce policjantów z komisariatu w Szczyrku. Za pobicie grozi mu do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w jednym z pensjonatów w Szczyrku przy ul. Myśliwskiej. Pomiędzy napastnikiem a 20-letnim bielszczaninem doszło do awantury. Mężczyźni pokłócili się o kobietę. 22-latek zaatakował pokrzywdzonego nożem, powodując liczne rany cięte dłoni i przedramion. Groził mu śmiercią. Po zdarzeniu uciekł.

Policjanci poszukiwali sprawcy. Ustalili, że aktualnie pracuje on w Anglii. Informacje te przekazane zostały funkcjonariuszom Straży Granicznej, którzy ujęli 22-latka na lotnisku w Balicach, tuż przed jego wylotem za granicę. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.