bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 września 2017
  • wyświetleń: 3690

Najpopularniejszy egzamin na świecie w cenie kursu

Artykuł sponsorowany:

Najpopularniejszy egzamin na świecie w cenie kursu i inne nowości w BEST CJO.

BEST CJO


Wkrótce rozpoczyna się nowy rok szkolny 2017/2018. Aktualnie BEST Centrum Języków Obcych ma w ofercie 28 języków, większość z nich na różnych poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz dla firm i menedżerów. Na szerokim wachlarzu dostępnych języków oraz grup wiekowych nie kończy się jednak różnorodność oferty BEST. Oprócz kursów standardowych (2 razy w tygodniu po 90 minut lub 1 raz w tygodniu 90/135 minut)) realizowane są również kursy języków orientalnych - japońskiego oraz chińskiego (1 spotkanie tygodniu), a także specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE) oraz PTE - umożliwiające zdobycie wymaganych kwalifikacje nauczycielom wychowania przedszkolnego. W naszej ofercie znajdą Państwo również m.in jest kurs języka angielskiego z egzaminem międzynarodowym TOEIC w cenie, kursy konwersacyjne oraz maturalne.

NOWOŚĆ: NAJPOPULARNIEJSZT EGZAMIN NA ŚWIECIE TOEIC W CENIE KURSU

BEST CJO


Międzynarodowy certyfikat językowy to przepustka do kariery, znalezienia pracy czy klucz do awansu zawodowego. Lider na rynku egzaminów językowych firma Educational Testing Service (ETS Global) z siedzibą Princeton w Stanach Zjednoczonych - największa, niezależna organizacja, zajmująca się od 1947 r. badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie opracował najpopularniejszy egzamin na świecie: TOEIC® (Test of English for International Communication). Rocznie, do egzaminu podchodzi ponad 4 500 000 kandydatów na całym świecie. TOEIC stworzony został w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu jako rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC jest zatem egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych.

Uznawany przez ponad 14000 globalnych firm, korporacji i organizacji, egzamin TOEIC jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego w środowisku pracy od poziomu A2 do C1. Jest on również najczęściej wybieranym certyfikatem przez menedżerów, specjalistów, polskie i zagraniczne uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych. Przeznaczony głównie dla osób dorosłych czynnych zawodowo, chcących poprawić swoją sytuację zawodową poprzez awans lub zamianę pracy, a także dla osób poszukujących zatrudnienia w renomowanej firmie gdzie na co dzień pracownicy posługują się językiem angielskim i dla osób wchodzących na rynek pracy chcących formalnie potwierdzić swoje kompetencje językowe. Również i uczelnie wyższe, bazując na tendencji wzrostowej popularności egzaminów językowych umożliwiają zaliczenie lektoratu na studiach osobom z certyfikatem.

Warto też dodać, iż odmiennie niż przy egzaminach FCE, CAE, BEC, TELC czy PTE kandydat przystępujący do egzaminu TOEIC nie musi deklarować poziomu na jakim się znajduje, gdyż poziom kandydata zostanie określony przez sam certyfikat. Dlatego też tak istotny dla wielu zdających jest fakt, że egzaminu się nie „oblewa”. Zadaniem egzaminu jest pokazanie kandydatowi, jak wiele potrafi i nad czym powinien pracować.

BEST CJO


Dla wszystkich klientów zainteresowanych zdaniem tego popularnego międzynarodowego egzaminu BEST CJO proponuje kurs A3/TOEIC, który w swojej cenie zawiera już egzamin międzynarodowy w sesji czerwcowej oraz międzynarodowy certyfikat. Cena kursu zawiera także zajęcia z profesjonalnym lektorem i native speakerem, podręcznik renomowanego wydawnictwa, dostęp do platformy e-learningowej oraz egzamin próbny. Uwaga dla naszych czytelników z tym artykułem zapis na tenże kurs do końca września jest aż o 120zł tańszy.

NOWOŚĆ: KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLI

BEST Centrum Języków Obcych i wydawnictwo Pearson mają zaszczyt zaprosić dyrekcję przedszkoli i nauczycieli wychowania przedszkolnego na Konferencję "Kwalifikacje językowe nauczycieli przedszkoli - egzamin PTE". Konferencja jest bezpłatna i odbędzie się w Centrach Egzaminacyjnych PTE przy BEST CJO 21 września 2017 o godzinie 17:30 w Tychach ul. Kopernika 1B oraz 27 września 2017 o godzinie 16:30 w Bielsku-Białej przy ul. Cechowej 13. Konferencję poprowadzą przedstawiciele autoryzowanego centrum egzaminacyjnego Pearson Test of English. W programie m.in. przepisy prawa oświatowego w zakresie nauczania angielskiego w przedszkolach, prezentacja zalet egzaminu PTE General i kursu przygotowawczego z egzaminem PTE w cenie kursu oraz praktyczne wskazówki na podstawie doświadczenia z lat ubiegłych. Osoby chętne do udziału w Konferencji powinny wysłać wiadomości e-mail na adres: egzaminy@bestcentrum.pl wraz z podaniem wybranej lokalizacji lub zgłosić swój udział telefoniczne pod numer 32 217 78 01 w Tychach oraz 33 821 99 55 w Bielsku-Białej.

BEST CJO


NOWOŚĆ: NAWET 80% DOFINANSOWANIA NA TWÓJ KURS

Dzięki temu, iż BEST Centrum Języków Obcych jest zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) możesz skorzystać z dofinansowania Unii Europejskiej na kursy językowe w naszej szkole lub w Twojej firmie. BUR jest to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (m.in. kursy języków obcych), dzięki którym instytucje i osoby prywatne prowadzące działalność gospodarczą mogą podnosić swoje kwalifikacje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe refundowane ze środków UE na lata 2014-2020. W zależności od wielkości Twojego przedsiębiorstwa możesz uzyskać nawet do 80% dofinansowania na kursy językowe. Więcej informacji można uzyskać pod tym linkiem: www.bestcentrum.pl/main,news,7054

KURSY WSTĘPNE I LEKCJE POKAZOWE - POZNAJ SZKOŁĘ BEST CJO

BEST CJO chcąc umożliwić swoim przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zaprasza do skorzystania z lekcji pokazowych (gratis). Zajęcia te dadzą Państwu szansę poznania metod nauczania, lektorów oraz samej szkoły. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie są jeszcze do końca zdecydowane i chcą poznać ofertę BEST CJO w praktyce.

Zajęcia pokazowe wymagają wcześniejszego zapisu ze względu na ograniczoną ilość miejsc pod telefonem: 33 821 99 55. Więcej informacji pod tym linkiem: www.bestcentrum.pl/main,news,6904

BEST CJO


RABAT DLA CZTYELNIKÓW BIELSKO.INFO ORAZ STÓWKA ZA POLECENIE

UWAGA!!! Drukując 1-szą stronę tego artykułu lub wpisując kod promocyjny bielsko.info podczas zapisu on-line przez stronę www.bestcentrum.pl/zapisy otrzymają Państwo od BEST CJO rabat 120 zł na dowolnie wybrany kurs. Nowością w tym roku jest bonus 100zł za Polecenie nowego klienta. "Stówkę" można odebrać w gotówce lub w rabacie. Można ich dostać nawet kilka jeśli przyprowadzimy więcej znajomych (nowych klientów BEST) - więcej informacji uzyskają Państwo w sekretariacie BEST CJO lub na stronie www.bestcentrum.pl


BEST CJO


„BEST” Centrum Języków Obcych
Bielsko Biała, ul. Cechowa 13/2

Tel. (33) 821 99 55/ 500 161 868
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: bielsko@bestcentrum.pl
Facebook: www.fb.com/BestCentrum