bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2017
  • 25 września 2017
  • wyświetleń: 9201

Zatrzymano 67-latka podejrzanego o zgwałcenie dwóch kobiet

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali 67-letniego mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie dwóch młodych kobiet. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Od chwili zawiadomienia zatrzymanie sprawcy było dla śledczych sprawą priorytetową.Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Słowackiego w Bielsku-Białej. Mężczyzna zastraszył dwie kobiety, które przebywały w jego mieszkaniu. Przemocą i groźbami pozbawienia życia zmusił 27-latkę i jej 34-letnią koleżankę do obcowania płciowego.

Od początku policjanci traktowali sprawę jako priorytetową. Wszczęte w sprawie śledztwo prowadziła Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ. W minioną środę policjanci z wydziału kryminalnego wspólnie z prokuratorami zatrzymali 67-latka.

zatrzymanie
fot. KMP Bielsko-Biała


W przeszłości zatrzymany był już karany za liczne rozboje, włamania i kradzieże. Za murami zakładu karnego spędził ponad 4 dekady swojego życia. Sprawca usłyszał już zarzuty. Za obecne przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Wczoraj bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.