bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2017
  • wyświetleń: 4273

Jak doBBrze znasz miasto? - gra miejska z okazji ŚDT

Za nami:

Przejdź trasę po najciekawszych miejscach w mieście, poznaj tajemnice Bielska-Białej, rozwiąż zagadki i zdobądź pamiątkową naklejkę! Fundacja Kultury "Kalejdoskop" serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków naszego miasta do udziału w piątej edycji gry miejskiej, która odbędzie się 24 września w godzinach 13.00-18.00.

gra miejska
fot. Fundacji Kultury "Kalejdoskop"


Na czym polega gra? Zabierz rodzinę i przyjaciół, zgłoś się w godzinach 13:00-18:00 do Klubokawiarni Aquarium (Galeria Bielska BWA) i odbierz ulotkę. Wyznacza ona trasę, z którą można poznać najciekawsze miejsca w mieście.

Nie jest to jednak bierna wycieczka, ale aktywne poznawanie - wykonywanie zadań, poszukiwanie, rozwiązywanie przygotowanych zagadek. Przejście trasy zajmuje ok. 50 minut. Na tych, którzy odgadną hasło, czekają drobne upominki.

Do udziału zapraszamy wszystkich - dużych i małych, rodziny, znajomych i przyjaciół, klasy szkolne. Udział w zabawie jest bezpłatny. Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Bielsko-Biała.

gra miejska
fot. Fundacji Kultury "Kalejdoskop"

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.