Wiadomości

  • 14 września 2017
  • wyświetleń: 4382

Zaatakował ojca i matkę. Otrzymał zakaz zbliżana się do rodziców

Policjanci z komisariatu w Szczyrku zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową. Prokurator zdecydował już, że sprawca musi opuścić mieszkanie, które do tej pory zajmował wspólnie z rodzicami. Zakazał mu też zbliżania się do krewnych i zastosował wobec niego policyjny dozór. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoimi rodzicami. W czasie kłótni zaatakował ojca i matkę. Odnosił się do nich wulgarnymi słowami i poniżał. Policjanci obezwładnili awanturnika i zakuli go w kajdanki.

Po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień sprawca usłyszał zarzuty. Policjanci doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji wobec rodziców, prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie, w którym do tej pory zamieszkiwał. Zakazał mu też zbliżania się do ojca i matki i zastosował wobec niego policyjny dozór.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.