Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2017
  • wyświetleń: 4402

21-latek usłyszał zarzuty pobicia. Poszło o dziewczynę

Z zazdrości o dziewczynę 21-letni napastnik pobił na ulicy 19-letniego bielszczanina. Pokrzywdzony doznał poważnego urazu twarzy i trafił do szpitala. Sprawca miotany wyrzutami sumienia, spodziewając się szybkiego zatrzymania przez śledczych, sam zgłosił się do komisariatu III w Bielsku-Białej, gdzie usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Do pobicia doszło w miniony piątek na bielskiej ul. Wyspiańskiego. Gdy tylko 21-letni napastnik zobaczył swoją dziewczynę w towarzystwie nowego partnera, zareagował z niebywałą agresją. Pobił 19-latka tak dotkliwie, że mężczyzna trafił do szpitala. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia i przez jakiś czas się ukrywał.

We wtorek, miotany wyrzutami sumienia, spodziewając się jednocześnie szybkiego zatrzymania, sam zgłosił się na policję. W komisariacie III usłyszał zarzuty przestępstwa, za które grozi mu teraz do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.