Reklama

Wiadomości

  • 13 września 2017
  • wyświetleń: 70051

[ZDJĘCIA] Dachowanie luksusowego Mercedesa na ulicy Orzeszkowej

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś około godziny 10:00 na ulicy Orzeszkowej w Bielsku-Białej. Kierująca Mercedesem utraciła panowanie nad samochodem i dachowała. Na szczęście nic się jej nie stało.

Dachowanie Mercedesa na ul. Orzeszkowej - 13.09.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierująca Mercedesem ML, na łuku drogi utraciła panowanie nad samochodem. Samochód uderzył w krawężnik oraz płot i zaczął dachować. Kierującej nic poważnego się nie stało. Kobieta, opuściła samochód o własnych siłach i po przebadaniu przez zespół pogotowia ratunkowego, pozostała na miejscu zdarzenia.

Właścicielka Mercedesa może mówić o szczęściu, ponieważ nic się jej nie stało. Niesmak jednak pozostanie, bo pachnący nowością Mercedes warty około 300 tysięcy złotych, wyjechał chwilę wcześniej z salonu samochodowego na pobliskiej ulicy Karpackiej.

Policjanci z drogówki, ukarali kobietę mandatem karnym. Droga przez około półtorej godziny była całkowicie zablokowana. Luksusowy SUV, wrócił na lawecie do pobliskiego salonu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj