bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2017
  • 13 września 2017
  • wyświetleń: 7341

[ZDJĘCIA] Kolizja w Hałcnowie, zderzenie motoroweru i osobówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, doszło we wtorek około godziny 21:45 na ul. Wyzwolenia w bielskim Hałcnowie. Doszło tam do zderzenia motoroweru i samochodu osobowego. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek w Hałcnowie - 12.09.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, na ul. Wyzwolenia w rejonie sklepu Kosmos, doszło do zderzenia motoroweru i Skody Fabii. Według relacji jednego ze świadków, z którym mieli możliwość porozmawiać dziennikarze zaprzyjaźnionego portalu, tylko jeden z mężczyzn podróżujących skuterem, miał na głowie kask, a oświetlenie jednośladu było niesprawne.

Prawdopodobnie kierowca Skody, oślepiony światłami nadjeżdżającego z przeciwka samochodu, najechał na tył jednośladu, który jak relacjonował świadek, mógł mieć wadliwe oświetlenie.

Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy Skody, nic się nie stało. Policyjne czynności na miejscu zdarzenia, trwały do północy. Droga była całkowicie zablokowana.

Jak o poranku poinformowała nas nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej policji, po badaniach szpitalnych okazało się, że nikomu nic poważnego się nie stało. Sprawca kolizji, 69-letni kierowca Skody, został ukarany mandatem karnym.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj