bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2017
  • wyświetleń: 4143

Tymczasowy areszt dla 24-letniego dilera. Miał przy sobie 300 "działek"

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 24-letni mężczyzna, który jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków i usiłowanie wprowadzenia ich do obrotu. Diler został zatrzymany przez policjantów z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy.

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkaniec Żywca może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Od pewnego czasu bacznie przyglądali się jego poczynaniom. W trakcie kontroli drogowej, wspólnie z patrolem ruchu drogowego, zatrzymali zaskoczonego sprawcę.

Podczas przeszukania Audi, którym kierował 24-latek, odnaleźli blisko 300 porcji marihuany. Środki odurzające zabezpieczono, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany jest już po zarzutach. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i usiłowanie wprowadzenia ich do obrotu grozi mu do 10 lat za kratami. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.