bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2017
  • wyświetleń: 8350

[ZDJĘCIA] S-52: Pijacka szarża zakończona spektakularną kraksą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji, doszło wczoraj około godziny 17:00 na Węźle Komorowice w Bielsku-Białej. Kompletnie pijany kierowca Citroena, zderzył się z Fiatem, a następnie uderzył w barierki.

Reklama

Kraksa na Węźle Komorowice - 8.09.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 42-letni kierowca Citroena C5 jadąc od strony Cieszyna, podczas zmiany pasa ruchu, zahaczył o Fiata Stilo, którym kierował 41-letni mężczyzna. Następnie kierowca Citroena, utracił panowanie nad samochodem i roztrzaskał się o barierki.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie skierowano wszystkie służby. Lekarz pogotowia ratunkowego przebadał uczestników kraksy, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kolizja spowodowała bardzo duże utrudnienia w ruchu. W pewnym korek na S-52 od strony Cieszyna, sięgał węzła przy al. Andersa. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Sprawę zagadkowej zmiany pasa ruchu i późniejszego utracenia panowania nad kierownicą, wyjaśniła nam nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej policji - badanie alkomatem wykazało 2,2 promila. 42-latek nie posiadał prawa jazdy, ponieważ już wcześniej je stracił.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj