Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2877

Trzy wypadki w regionie

Tylko w czwartek na bielskich drogach doszło do trzech wypadków, w których obrażenia odniosło aż osiem osób, w tym troje pieszych. Kierowców prosimy o ostrożną i rozważną jazdę!

Z samego rana tuż po 7.00 w Kozach na ul. Bielskiej, 26-letni kierowca opla potrącił dwie 13-letnie dziewczynki. Do zdarzenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych w okolicy szkoły. Poszkodowane doznały ogólnych obrażeń ciała. Przewieziono je do szpitala pediatrycznego.

Kilka minut przed 17.00 w Bielsku-Białej na ul. Daszyńskiego, 42-letni kierowca volkswagena potrącił na oznaczonym przejściu dla pieszych 52-letniego bielszczanina, który na skutek wypadku doznał złamania ręki i stłuczenia głowy.

Do groźnie wyglądającego wypadku, w którym uczestniczyły trzy pojazdy doszło też przed 18.00 w Ligocie przy ul. Zabrzeskiej. Z ustaleń wynika, że 56-letni kierowca citroena podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy pojazdu tej samej marki, doprowadzając do zderzenia obu samochodów, a następnie zderzył się z mazdą, którą kierował 36-letni mieszkaniec Międzyrzecza Dolnego. Na skutek wypadku do szpitala trafił 24-letni kierowca citroena i troje pasażerów tego pojazdu oraz kierowca mazdy. Poszkodowani po zaopatrzeniu zostali zwolnieni do domów. Kierujący byli trzeźwi.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj