Reklama

Wiadomości

  • 5 września 2017
  • 7 września 2017
  • wyświetleń: 11623

[ZDJĘCIA] Potrącenie na pasach przy Bystrzańskiej, nastolatka w szpitalu

Do bardzo groźnego wypadku, doszło we wtorek około godziny 14:30 na ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Kierowca Dacii Sandero, potrącił nastolatkę na przejściu dla pieszych. Ranna dziewczyna trafiła do szpitala.

Potrącenie na Bystrzańskiej - 5.09.2017 · fot. bielsko.info


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca Dacii ominął pojazdy, które zatrzymały się na prawym pasie w celu przepuszczenia pieszej i z pełną prędkością wjechał na przejście, gdzie potrącił 19-letnią dziewczynę. Ranna nastolatka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała, min. złamanie miednicy, złamania kończyn dolnych, oraz obrażenia wewnętrzne. Jeszcze dziś przejdzie skomplikowaną operację.

Jak poinformowała nasz portal nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej policji, kierowcy Dacii zatrzymano uprawniania do kierowania pojazdami. Policjanci z drogówki prowadzą dalsze czynności w sprawie, które mają pomóc w ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj