Wiadomości

  • 1 września 2017
  • wyświetleń: 18879

[ZDJĘCIA] Dzieci w oknie i pijany ojciec, interwencja służb w centrum

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło dziś na ulicy Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej. Kobieta przechodząca ulicą zauważyła dwójkę małych dzieci stojących w oknie. Interweniowała policja, straż i pogotowie ratunkowe. Dzieci były opieką, kompletnie pijanego ojca.

Dzieci na parapecie, interwencja służb - 1.09.2017 · fot. bielsko.info


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, około godziny 17:00 na ulicy Jana III Sobieskiego, kobieta idąca chodnikiem zauważyła dwoje dzieci w wieku 3 i 6 lat, stojące przy otwartym oknie na drugim piętrze kamienicy. O swoich spostrzeżeniach poinformowała dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Ze względu na zachodzące ryzyko, dyżurny podjął decyzję o natychmiastowej interwencji. Na ulicę Jana III Sobieskiego, zostały skierowane trzy patrole policji, wóz strażacki ze specjalnym skokochronem, oraz profilaktycznie pogotowie ratunkowe.

Po przyjeździe pierwszego patrolu, dzieci zeszły z parapetu do mieszkania, a funkcjonariusze podjęli interwencję w stosunku do ojca, który opiekował się maluchami. Jak poinformowała nasz portal nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej policji, mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Wynik badania trzeźwości dał wynik ponad 2 promile alkoholu. Dzieci trafiły pod opiekę rodziny. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

W trakcie interwencji jeden z okolicznych mieszkańców poczuł zapach gazu. Strażacy przy użyciu specjalnego oprzyrządowania pomiarowego, potwierdzili jego spostrzeżenia. Na miejsce wycieku zostało skierowane pogotowie gazowe.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.