Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 września 2017
  • wyświetleń: 2706

Groził 14-latkowi nożem. Podczas przeszukania ukrył się w tapczanie

Dzięki współpracy policjantów z warszawskiej Ochoty i kryminalnych z Bielska-Białej zatrzymano Damiana C. Mężczyzna podejrzany jest o to, że w parku na terenie Ochoty zaatakował 14-latka, a następnie skradł mu telefon komórkowy. Sąd zastosował już wobec 29-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na początku kwietnia br. w jednym z parków na terenie warszawskiej Ochoty. Z relacji 14-latka wynikało, że kiedy wracał do domu, został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę. Napastnik grożąc nożem, skradł mu telefon komórkowy. Zaraz po zdarzeniu uciekł.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu natychmiast zajęli się sprawą. Funkcjonariusze na podstawie pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z tym przestępstwem. Dzięki współpracy policjantów z Ochoty i kryminalnych z Bielska-Białej, kilka dni temu 29-latek został zatrzymany na Podbeskidziu. W czasie przeszukania mieszkania, Damian C. ukrył się przed policjantami w tapczanie.

Zatrzymany usłyszał w ochockiej prokuraturze zarzuty rozboju. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo to grozi mu do 12 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.