bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1760

Złodzieje gier komputerowych

Gry komputerowe o wartości 500 zł padły łupem sklepowego złodziejaszka. 25-letni sprawca został ujęty przez ochroniarzy na gorącym uczynku przestępstwa i przekazany w ręce policjantów. Za kradzież grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

Policja
fot. Policja


W jednym z bielskich sklepów przy ul. Bohaterów Monte Cassino pracownicy ochrony zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który krążył pomiędzy półkami z grami komputerowymi. Klient co jakiś czas nerwowo rozglądał się na boki, spoglądając czy przypadkiem nie jest obserwowany.

Jego zachowanie nie umknęło uwadze ochroniarzy, którzy zatrzymali go tuż za linią kas. Mężczyzna zdążył ukryć pod kurtką kilka gier, za które wychodząc ze sklepu nie zapłacił. Skradziony towar odzyskano, a sprawca został przekazany w ręce policjantów. Usłyszał już zarzuty kradzieży, za co może trafić za kraty na najbliższe 5 lat.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.