bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3180

Tymczasowy areszt dla sprawcy przemocy domowej

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 50-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną. Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali sprawcę po kolejnej awanturze, którą wszczął z małżonką. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zatrzymany odpowie też za wymuszenie rozbójnicze. Za przestępstwa te grozi mu do 10 lat za kratami.

Pijany mężczyzna wszczął awanturę z żoną. W czasie kłótni pobił ją i wulgarnie się do niej odnosił. Przemocą wymusił też pieniądze na zakup alkoholu. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika. Obezwładnili go i zakuli w kajdanki. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, zatrzymany usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Sąd na wniosek śledczych podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. W przeszłości zatrzymany był już karany za przemoc wobec najbliższych, za co został skazany na karę roku pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.