Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1855

Zatrzymano sprawców pobicia

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 21-27 lat, którzy pobili 28-letniego bielszczanina. Najstarszy ze sprawców poszukiwany był listem gończym za wcześniejsze przestępstwa. Jakby tego było mało posiadał przy sobie narkotyki.

Policja
fot. Policja


Sprawcy zaatakowali bielszczanina nocą na ul. Barlickiego. Najpierw doszło pomiędzy nimi do ostrej wymiany zdań, a następnie szarpaniny, która przerodziła się w rękoczyny. Policjanci zatrzymali napastników. Okazało się, że najstarszy z zatrzymanych jest poszukiwany listem gończym za wcześniejsze przestępstwa.

W trakcie jego przeszukania funkcjonariusze odnaleźli amfetaminę. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych dało wyniki od 1-1,5 promila alkoholu. Za pobicie może im grozić do 3 lat więzienia. Zatrzymany 27-latek odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Sprawca trafił już do aresztu, gdzie czeka go odsiadka zasądzonego wyroku.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.