bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2017
  • 21 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 62435

[WIDEO,ZDJĘCIA] Rekord na "zakręcie idiotów", czternaście kolizji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do 14 zdarzeń drogowych doszło dziś S-1 w Bielsku-Białej. Wszystko działo się na jednym, słynnym już zakręcie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czternaście kolizji na "zakręcie idiotów" · fot. Bartek / www.bielskiedrogi.pl


Czternaście rozbitych samochodów zwieźli dziś ze słynnego zakrętu trasy S-1, pracownicy pomocy drogowej. To prawdopodobnie rekord i można mówić o cudzie, że nikomu nic się nie stało. Od samego rana portal "Bielskie Drogi" informował o zdarzeniach na łuku bielskiej obwodnicy i wydawało się, że tej złej passy nie można przerwać.

Najgroźniej wyglądało zdarzenie z udziałem białej Toyoty Yaris, której kierowca utracił panowanie z impetem uderzył w barierki. Po tym zdarzeniu na drogę S-1 zostały zadysponowane koleje patrole policji. Funkcjonariusze z dwóch stron spowalniali kierowców i to ostudziło zapędy kierowców. Na szczęście w zdarzeniach, nikomu nic poważnego się nie stało.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl, FB/bielskiedrogi

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj