bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 sierpnia 2017
  • 19 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4093

Mecz Kuloodporni vs. redakcjaBB i Młodzieżowa Rada Miasta

Za nami:

Już 19 sierpnia (sobota) młodzi z projektu redakcjaBB zmierzą się z najbardziej walecznymi zawodnikami, jakich kiedykolwiek widziało nasze miasto - drużyną Kuloodporni Bielsko-Biała! Tym razem jednak wystąpią u boku gotowych do boju delegatów i delegatek Młodzieżowej Rady Miasta w Bielsku-Białej!

Mecz Kuloodporni vs. redakcjaBB i Młodzieżowa Rada
Mecz Kuloodporni vs. redakcjaBB i Młodzieżowa Rada Miasta · fot. Bart Foto Sport


Spotkanie odbędzie się o godzinie 10.00 na Kompleksie Sportowym „Orlik” w Parku Słowackiego.

- Jeśli chcesz zagrać w drużynie redakcjaBB i Młodzieżowej Rady Miasta, aby stawić czoła jednemu z najlepszych zespołów ampfutbolowych w Polsce, napisz na adres redakcja@redakcjaBB.pl. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 17 sierpnia (czwartek). Liczba miejsc ograniczona! Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny - zachęcają organizatorzy.

Kuloodporni Bielsko-Biała to pierwszy w województwie śląskim klub piłki nożnej osób po amputacjach (ampfutbolu). Jako jedyny ampfutbolowy klub w Polsce powstał bez żadnych struktur początkowych. W zaledwie w rok od powstania spełnił rygorystyczne wymagania i został dopuszczony do rozgrywek o Mistrzostwo Polski Amp Futbol Ekstraklasy. Obecnie Kuloodporni Bielsko-Biała walczą o tytuł Mistrza Polski u boku najlepszych drużyn w kraju. Więcej na www.kuloodpornibielsko.pl

Projekt redakcjaBB skupia twórczych młodych ludzi - gimnazjalistów, licealistów i studentów - z Bielska-Białej i okolic. Wspólnie, przy wsparciu mentorów, uczestnicy projektu tworzą magazyn redakcjaBB oraz portal internetowy redakcjaBB.pl. W ramach inicjatywy działa grupa dziennikarska, fotograficzna, graficzna, wideo i IT, a także organizowane są rozmaite warsztaty i spotkania. Więcej na www.redakcjaBB.pl

Mecz Kuloodporni vs. redakcjaBB i Młodzieżowa Rada

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.