Wiadomości

  • 13 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 16510

[ZDJĘCIA] Pijacka szarża po Kozach - obława policji i mieszkańców

W niedzielę trwałą policyjna obława na ulicach Kóz. Kierowca Renault Megane, wypadł z drogi i uderzył w płot. Zarówno on jak i pasażerowie, uciekli z miejsca zdarzenia. Do akcji włączyli się okoliczni mieszkańcy.

Pijacka szarża w Kozach na ulicy Gajowej - 13.08.2017 · fot. czytelnik Mariusz


Do zdarzenia doszło około godziny 16:40 na ulicy Gajowej w Kozach. Rozpędzone Renault Megane, wypadło z drogi i uderzyło w płot. Kierowca i pasażerowie uciekli z miejsca zdarzenia w różnych kierunkach. Okoliczni mieszkańcy wezwali policję i sami włączyli się w akcję poszukiwania uczestników.

Jeden z pasażerów uciekał z niedopitą do połowy butelką wódki. Wszyscy mężczyźni sprawiali wrażenie kompletnie pijanych. Jak dowiedział się nasz portal, jednego z pasażerów udało się zatrzymać mieszkańcom i został przekazany w ręce funkcjonariuszy. W rejon Kóz zostało skierowanych kilka dodatkowych patroli policji, ale również sami mieszkańcy, którzy widzieli wyrostków pomagają policji jeżdżąc swoimi prywatnymi samochodami, patrolując okoliczne ulice.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

źródło: FB/bielskiedrogi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj