bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 14022

[ZDJĘCIA] Zderzenie pociągu z koparką w Mikuszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek około godziny 8:30 w bielskich Mikuszowicach, doszło do zderzenia pociągu koparką. Trasa kolejowa z Bielska-Białej do Żywca została całkowicie zablokowana. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zderzenie pociągu z koparką w Mikuszowicach - 11.08.2017 · fot. bielsko.info


Jak poinformowała nasz portal Magdalena Iwańska z Kolei Śląskich, pociąg relacji Częstochowa - Żywiec, najechał na koparkę, która znajdowała się w skrajni toru. Prace remontowe trwają na torze obok, natomiast koparka znalazła się w skrajni toru czynnego. Nikomu nic się nie stało. Jest to błąd wykonawcy robót, ponieważ ten sprzęt nie powinien się tam znaleźć. Kilkadziesiąt osób przebywających w pociągu, utknęło na dobre. Przez półtorej godziny na czas trwania działań służb kolejowych, oraz policji, pasażerowie oczekiwali na miejscu zdarzenia.

Koleje Śląskie rozpoczęły organizację transportu zastępczego. Okazało się, że tor udało się udrożnić zanim autobusy dojechały po pasażerów. Pociąg ruszył w dalszą drogę chwilę przed godziną 10:00.

W dniu dzisiejszym można spodziewać się tzw. utrudnień wtórnych po kolizji. Pociągi mogą jeździć na tej trasie opóźnione. W miarę upływu czasu, wszystko powinno wracać do normy.

Przybliżone miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj