bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 12562

Zmiana charakteru "Panoramy"? Zdania mieszkańców są podzielone

Przez dwa tygodnie bielszczanie mogli głosować w ankiecie dotyczącej proponowanych zmian na kąpielisku Panorama. W ankiecie można było wyrazić swoje poparcie dla zaproponowanego przez Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji projektu modernizacji obiektu lub zagłosować za utrzymaniem dotychczasowego charakteru tego kąpieliska.

Wizualizacja modernizacji kąpieliska "Panorama" · fot. BBOSiR


Głosy w ankiecie oddały 944 osoby. Ostatecznie za modernizacją obiektu według planu BBOSiR zagłosowało 54% (509 głosów) uczestników ankiety, przeciwnych inwestycji w takiej formie było 46% osób (435 głosów).

- Dziękujemy za udział w ankiecie. W najbliższym czasie będziemy informować o dalszych pracach związanych z projektem modernizacji basenu - poinformował Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Przypominamy, że wstępna koncepcja modernizacji przewiduje m.in. podzielenie 50-metrowego basenu na trzy części: basen do skoków do wody (utrzymana zostanie funkcja istniejącej wieży do skoków z wyłączeniem ze względów bezpieczeństwa skoczni na wysokości 10 metrów), 25-metrowy basen ze stałymi torami pływackimi oraz wypłycony basen dla rodzin z dziećmi.

Wizualizacja modernizacji kąpieliska "Panorama"
Wizualizacja modernizacji kąpieliska "Panorama" · fot. BBOSiR

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.