bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2214

Chuligani pobili 19-latka

Dwaj chuligani zaatakowali na ulicy 19-latka i bez powodu go pobili, łamiąc mu nos i powodując poważny uraz głowy. Policjanci zatrzymali obu napastników, którym za przestępstwo to grozi do 3 lat więzienia.

Reklama

Do zdarzenia doszło nocą na bielskiej ul. Mostowej. 19-latek rozmawiał z kolegami, gdy nagle zupełnie bez powodu został zaatakowany przez dwóch nieznajomych mężczyzn. Napastnicy kilka razy uderzyli pokrzywdzonego w twarz łamiąc mu nos i powodując poważny uraz głowy.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło rannemu pomocy. Wezwani na miejsce policjanci szybko zatrzymali pierwszego z napastników - 24-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik 1,5 promila alkoholu. Ustalili też personalia jego wspólnika - 20-latka, którego zatrzymali już następnego dnia nad ranem.

Obaj sprawcy usłyszeli zarzuty pobicia bielszczanina, za co grozi im do 3 lat za kratami. Przyznali się do zarzucanego im czynu, nie potrafili jednak racjonalnie wyjaśnić motywów swojego postępowania.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.