Wiadomości

  • 2 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3868

Bielsko-Biała w konkursie miast z najpiekniejszymi dekoracjami kwiatowymi

Trwa szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni.

plac chrobrego
Kwiaty na placu Bolesława Chrobrego · fot. Mirosław Niesyt


Głosowanie odbędzie się w dniach od 1 do 21 sierpnia. Można oddać jeden głos dziennie. Wyniki konkursu można będzie śledzić na stronie http://www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl/bielsko/

Plebiscyt Terra Flower Power ma na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski.

Dla zwycięskich miast przewidziano nagrody, między innymi: wieże kwiatową i donicę oraz prezentację zwycięskiego miasta na jednej z kart specjalnie wydanego z tej okazji kalendarza na 2018 rok.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.