Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 lipca 2017
  • wyświetleń: 18870

[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek motocyklisty w Pisarzowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do tragicznego w w skutkach wypadku motocyklowego, doszło w nocy niedzieli na poniedziałek na ul. Szkolnej w Pisarzowicach. Rozpędzony motocyklista wpadł do rowu i uderzył w betonowy przepust. Kierowca nie miał szans, zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek motocyklowy w Pisarzowicach - 31.07.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do zdarzenia doszło około godziny 3:00. Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, motocyklista poruszał się w stronę Kóz, ulicą Szkolną w Pisarzowicach. Na prostym odcinku drogi z niewiadomych na ten moment przyczyn, zjechał do przydrożnego rowu i z ogromną siłą uderzył w betonowy przepust, przy wjeździe do posesji.

Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć, motocyklista kilkukrotnie przejeżdżał ulicą Szkolną z dużą prędkością i obudził mieszkańców ulicy, którzy w upalną noc mieli uchylone okna. Za którymś razem ryk silnika przerwał potężny huk. Niestety na pomoc nie było szans. Mężczyzna zginął na miejscu.

Na miejscu tragicznego wypadku pracują policjanci z bielskiej drogówki. Jest obecny również policyjny technik i prokurator. Ulica Szkolna w Pisarzowicach, tuż przy granicy z Kozami jest całkowicie nieprzejadana. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 6 rano.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.