Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 lipca 2017
  • wyświetleń: 11751

[ZDJĘCIA] Pijany doprowadził do wypadku, 4 osoby ranne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Około godziny 16:20 na al. Andersa w Bielsku-Białej, kompletnie pijany kierowca doprowadził do wypadku. Próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale został ujęty przez świadków. Dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci trafiły do szpitali.

Pijany doprowadził do wypadku na al. Andersa - 29.07.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierowca Audi A8, poruszał się al. Andersa w stronę Mazańcowic. Na wysokości przystanku autobusowego na tzw. "górce w Starym Bielsku", utracił panowanie nad samochodem, który z ogromną prędkością uderzył w bok Renault, Clio jadącego w tym samym kierunku. Rozpędzone Audi zostało wytrącone z toru jazdy i wpadło na chodnik, gdzie kilkukrotnie obróciło się uszkadzając elementy infrastruktury drogowej min. znaki i barierki, a następnie wpadł do rowu kilkanaście metrów dalej.

Kierowca i pasażer Audi próbowali uciekać z miejsca zdarzenia. Całą sytuację widzieli przejeżdżający w pobliżu pracownicy firmy ochroniarskiej, którzy natychmiast spacyfikowali i ujęli uciekinierów. W międzyczasie poinformowali dyspozytora o całym zdarzeniu, a ten zawiadomił odpowiednie służby.

Renaultem podróżowała czteroosobowa rodzina. Dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci odniosły obrażenia ciała i zostały przetransportowane do szpitali. Pierwsze badanie alkomatem sprawcy zdarzenia, dało wynika 2.8 promila. Policjanci drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Na czas działań służb przez około godzinę, prawy pas alei Andersa był wyłączony z ruchu. Obeszło się bez większych korków.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.