Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 lipca 2017
  • wyświetleń: 7252

20-letni bielszczanin przemycił marihuanę przez granicę

Cieszyńscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który posiadał przy sobie 185 gramów marihuany. Wczoraj na wniosek prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

W środę po południu na ulicy Zamkowej w Cieszynie policyjni wywiadowcy z cieszyńskiej prewencji zauważyli podejrzanie zachowującego się młodego mężczyznę. Mundurowi postanowili go wylegitymować. Na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać. Po krótkim pościgu, kilkadziesiąt metrów dalej, mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

Szybko wyszedł na jaw powód jego ucieczki. 20-letni mieszkaniec Bielska-Białej miał przy sobie narkotyki. Podczas przeszukania stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli ponad 185 gramów marihuany. Policjanci ustalili, że 20-latek zakupił narkotyki w Czechach i przemycił je przez granicę. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Bielszczanin został już przesłuchany i usłyszał zarzut przemytu środków odurzających. Prokurator postanowił o objęciu policyjnym dozorem sprawcy przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KPP Cieszyn

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.