Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 lipca 2017
  • wyświetleń: 10087

[ZDJĘCIA] Poważna kraksa o poranku, dwie osoby w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, doszło około godziny 6:00 na ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych i potrącenia pieszej. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek na ulicy Cieszyńskiej - 27.07.2017 · fot. bielsko.info


Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że do zdarzenia doprowadził kierowca Forda Fiesty, który najechał na tył Forda Focusa. Siła uderzenia była tak duża, że samochód poszkodowanego został wytrącany z toru jazdy i zjechał tyłem na chodnik, gdzie doszło do potrącenia pieszej. Natomiast samochód sprawcy zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z BMW E46.

Dopiero po kilku minutach jeden z uczestników zorientował się, że doszło do potrącenia. Kobieta idąca chodnikiem w wyniku siły uderzenia, została odrzucona w pobliskie zarośla. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Ranną pieszą i sprawcę zdarzenia, do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe.

Patrol drogówki sporządził dokumentację wypadku drogowego. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, obrażenia rannych po wstępnym rozpoznaniu medycznym były poważne i sprawa prawdopodobnie znajdzie swój finał w sądzie. Te nieoficjalne doniesienia, będzie można potwierdzić dopiero w godzinach popołudniowych, po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanych. Uszkodzone samochody zostały zabrane przez lawety pomocy drogowej. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.