Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lipca 2017
  • wyświetleń: 3260

Dzisiaj w Bielsku-Białej akcja „Nie bądź następny”

Za nami:

We wtorkowe popołudnie policjanci z bielskiej drogówki w rejonie salonu samochodowego Kia przy ul. Warszawskiej przeprowadzą akcję pod nazwą „Nie bądź następny”, której celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo użytkowników dróg. Mundurowi zapraszają wszystkich kierujących zarówno samochodami jak i motocyklami oraz rowerami do udziału w przygotowanym przedsięwzięciu.

Akcja wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Kierowcy, który ma miejsce 25 lipca z uwagi na wypadające w tym dniu święto św. Krzysztofa - patrona podróżnych. Od godz. 17.00 policjanci będą spotykać się z użytkownikami dróg rozmawiając z nimi na temat bezpieczeństwa, odpowiadając na pytania związane z ruchem drogowym oraz rozdając obrazki św. Krzysztofa, odblaski i drobne akcesoria samochodowe.

Ponadto wszyscy chętni będą mieli okazję przypomnieć sobie i przećwiczyć zasady udzielania pierwszej pomocy. Przedsięwzięcie zostało przygotowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Bielscy Motocykliści oraz z Caritas Diecezji Bielsko - Żywieckiej.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.