Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lipca 2017
  • wyświetleń: 7432

[ZDJĘCIA] Zderzenie czterech osobówek w Kozach na ul. Bielskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na ul. Bielskiej w Kozach. W zderzeniu czterech samochodów, jedna osoba została ranna. Na DK-52 utworzyły się potężne korki, które skutecznie sparaliżowały powroty z pięknego słonecznego weekendu.

Zderzenie czterech osobówek w Kozach na ul. Bielskiej - 16.07.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierowca Forda Focusa jadąc w stronę Kobiernic, nie wyhamował przed korkiem. Uderzył w tył Renault Clio, które dobiło do Toyoty Corlli, która następnie wjechała w tył Mazdy 6.

Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawiły się wszystkie służby. Zespół pogotowia ratunkowego przebadał uczestników zdarzenia. Podjęto decyzję o hospitalizacji kierowcy Renault. Strażacy zneutralizowali płyny eksploatacyjne i odłączyli akumulatory z rozbitych samochodów. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale po późniejszych badaniach szpitalnych okazało się, że kierowca Renault nie odniósł poważnych obrażeń. Zdarzenie zakończono mandatem dla kierowcy Forda Focusa. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny. Na drodze krajowej nr 52 biegnącej przez Kozy, utworzył się potężny korek. Ruch był kierowany wahadłowo.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.