Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lipca 2017
  • wyświetleń: 8952

Chcą nauczyć młodzież strzelania i obsługi broni palnej

W Bielsku-Białej zawiązała się Młodzieżowa Inicjatywa Strzelecka Podbeskidzie 2020. Celem założycieli grupy jest propagowanie strzelectwa i nauki strzelania.

pistolet
Chcą nauczyć młodzież strzelania i obsługi broni palnej · fot. KMP Bielsko-Biała


- Każdy młody Polak powinien posiąść umiejętność strzelania i obsługi broni palnej. W obliczu narastającego zagrożenia terrorystycznego, bezradności służb specjalnych państw Europy Zachodniej oraz kontynuacji polityki otwartych drzwi dla islamskich fanatyków, młodzi Polacy powinni być przygotowani do obrony swoich rodzin i polskiej ziemi - czytamy w komunikacie prasowym Inicjatywy Strzeleckiej Podbeskidzie 2020.

Nazwa powołanej inicjatywy odnosi się do zwycięstwa nad bolszewikami, które Wojsko Polskie odniosło w sierpniu 1920 roku.

- Młodzieży zainteresowanej nauką strzelania zapewniamy bezpłatny dostęp do broni sportowej, wojskowej i wykwalifikowanych instruktorów oraz uzyskanie stosownego certyfikatu poświadczającego ukończenie kursu strzeleckiego. Nasza inicjatywa jest apolityczna i otwarta na współpracę ze wszystkimi środowiskami i osobami zainteresowanymi propagowaniem strzelectwa i nauki strzelectwa - dodają założyciele MISP 2020.

24 lipca 2017 r. o godz. 17.00 przy ulicy Asnyka 19 w Bielsku-Białej odbędzie się spotkanie organizacyjne. O godzinie 16.30 przewidziano prezentację sprzętu. Telefon kontaktowy z organizatorem: 728 712 305.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.