bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2012
  • 10 stycznia 2012
  • wyświetleń: 9902

Powstaje ogromny tor kartingowy

Największy wielopoziomowy tor kartingowy w Polsce powstaje w byłej hali poprodukcyjnej Bielskiej Fabryki Armatur Befa przy ul. Legionów - podaje Dziennik Zachodni. Tor buduje bielska firma Apena-Remont.

Reklama

tor kartingowy Tychy
Najbliższy tor kartingowy znajduje się w Tychach. Bielski tor będzie nieporównywalnie większy · fot. www.tychy.wrt-karting.pl


Na razie w hali o powierzchni 4200 metrów kwadratowych zostały wyburzone ściany. Trwa wywożenie gruzu. Ściany z kolei przygotowywane są do malowania.

W maju ma zostać oddany do użytku 380-metrowy odcinek toru, który na całej długości będzie miał 5,5 metra szerokości. Całość powinna być gotowa we wrześniu tego roku.

Oprócz docelowego 700-metrowego toru na dwóch poziomach, w planach jest także budowa kawiarenki, tarasu widokowego oraz nowoczesnego urządzenia do pomiaru czasu przejazdu oraz podglądu jeżdżących osób.

Na początek ma być 10 gokartów Hondy, później ta ilość będzie wzrastała w miarę potrzeb.

ups / bielsko.info

źródło: Dziennik Zachodni

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.