Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 lipca 2017
  • wyświetleń: 3849

30-latek zaatakował ekspedientkę i skradł butelkę wina

Nawet do 12 lat za kratami grozi 30-letniemu bielszczaninowi, który jest podejrzany o rozbój. Napastnik zaatakował w sklepie ekspedientkę i skradł butelkę wina o wartości 25 zł. Chwilę później sprawca był już w rękach policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ul. Morskie Oko. Pijany mężczyzna wtargnął do placówki handlowej. Już w progu zaczął się awanturować. Odepchnął ekspedientkę i skradł butelkę wina. W czasie szamotaniny, a następnie ucieczki rozbił dwa kolejne trunki, powodując szkody w wysokości blisko 50 zł.

Chwilę później napastnik został zatrzymany przez interweniujących policjantów. Mundurowi ujęli go po krótkim pościgu. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował już wobec niego policyjny dozór.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.