Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lipca 2017
  • wyświetleń: 10158

Mieszkańcy chcą jednokierunkowej ulicy. Nie pomogła atrapa fotoradaru

Mieszkańcy ulicy Baczyńskiego nie potrafią poradzić sobie z piratami drogowymi, którzy wąską uliczką skracają sobie drogę w kierunku ulicy Niepodległości. Nie pomogła nawet atrapa fotoradaru. Za pośrednictwem Rady Osiedla Biała Północ oraz radnego Karola Markowskiego mieszkańcy zgłosili wniosek o zmianę organizacji ruchu na odcinku ulicy.

Ulica Baczyńskiego na osiedlu Rosta · fot. bielsko.info


- Praktycznie przez cały dzień niezliczona ilość samochodów przejeżdża tą wąską osiedlową ulicą rozrzedzając pobocza i nie zważając przy tym na ograniczenia prędkości obowiązujące w tym miejscu, co budzi ogromne emocje wśród mieszkańców. Do tego stopnia iż postanowili nawet ustawić na jednej z posesji atrapę fotoradaru, lecz i ten zabieg nie przyniósł oczekiwanego efektu - informował na początku roku radny Karol Markowski.

W związku z pisemnym wnioskiem Rady Osiedla Biała Północ oraz złożonej interpelacji radnego Karola Markowskiego w sprawie wprowadzenia na ulicy Krzysztofa Baczyńskiego drogi jednokierunkowej na odcinku od sięgacza przy budynku nr 9 w kierunku ulicy Czerwonej, Miejski Zarząd Dróg postanowił zebrać opinie w przedmiotowej sprawie.

Ulica Baczyńskiego na osiedlu Rosta
Atrapa fotoradaru na ulicy Baczyńskiego · fot. bielsko.info


- Na Państwa pisemne opinie oczekujemy do dnia 21 lipca 2017r. pod adresem siedziby Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku - Białej przy ulicy Grażyńskiego 10 43-300 Bielsko - Biała bądź w formie elektronicznej na naszej skrzynce mailowej mzd@mzd.bielsko.pl - czytamy na stronie Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.