Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lipca 2017
  • wyświetleń: 4902

Dwaj młodzi mężczyźni usiłowali dostać się do budki z hamburgerami

Dwaj młodzi mężczyźni usiłowali włamać się do kiosku z hamburgerami przy ulicy Warszawskiej. Jednego z nich ujął pracownik ochrony i przekazał w ręce policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej. Drugi został zatrzymany przez mundurowych z Mysłowic. Za próbę kradzieży z włamaniem sprawcom grozi teraz do 10 lat za kratami.

Do włamania doszło w sobotnią noc. Dwaj mężczyźni wyłamali kłódkę i usiłowali dostać się do budki z hamburgerami. Zauważył ich pracownik ochrony, który ujął 20-latka i przekazał go w ręce stróżów prawa.

Badanie stanu trzeźwości zatrzymanego dało wynik ponad promila alkoholu. Drugi ze sprawców zdołał zbiec. Nazajutrz 21-latek został zatrzymany przez policjantów z Mysłowic. Młodszy z mężczyzn, po nocy spędzonej w policyjnej celi, usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.