Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 lipca 2017
  • wyświetleń: 13137

[ZDJĘCIA] Poważny wypadek na ul. Warszawskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło wczoraj, około godziny 22:00, na ul. Warszawskiej. Przy wjeździe z ul. Węglowej samochód dostawczy zderzył się z autem osobowym. Aby wydostać ciężko ranną kierująca z wraku samochodu, niezbędna okazała się interwencja straży.

Wypadek samochodowy na ul. Warszawskiej · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Volkswagenem Golfem, wyjeżdżając w lewo z ul. Węglowej na ul. Warszawską nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy samochodu dostawczego marki KIA. Doszło do bardzo mocnego czołowo-bocznego uderzenia na lewym pasie ruchu w stronę Katowic. Siła była na tyle duża, że Volkswagen przemieścił się na jezdnię w stronę centrum miasta, gdzie poruszał się Opel Astra. Doszło do kolejnego, tym razem mniej groźnego zdarzenia.

Sprawczyni zdarzenia została uwięziona we wraku samochodu. Aby ją wydostać, niezbędne okazało się użycie narzędzi hydraulicznych. Strażacy, po wycięciu drzwi, przekazali ranną kobietę zespołowi pogotowia ratunkowego. W sumie do szpitala odwieziono trzy osoby.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Trwają czynności w tej sprawie.

Przez ponad godzinę ul. Warszawska była częściowo zamknięta dla ruchu. Policjanci, po kilkunastu minutach, zorganizowali prowizoryczne objazdy, żeby rozładować korki.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.