Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lipca 2017
  • wyświetleń: 7500

Miasto postawi dodatkową toaletę TOI TOI na lotnisku

Radny Marcin Lisiński zwrócił się do prezydenta miasta z interpelacją w sprawie doposażenia terenu rekreacyjnego przy lotnisku w Aleksandrowicach w przenośne toalety.

lotnisko, droga rowerowa, rolkostrada
Miasto postawi dodatkową toaletę TOI TOI na lotnisku · fot. bielsko.info


- Zwracam się z prośbą o doposażenie wschodniej części terenu rekreacyjnego położonego obok płyty lotniska sportowego w przenośne toalety typu TOI TOI - wnioskował radny Marcin Lisiński.

- O ile w części zachodniej na przygotowanym parkingu znajdują się przenośne toalety to niestety nie ma ich już w oddalonej o 700 metrów części wschodniej. Obecnie mieszkańcy korzystają tam z dwóch toalet zlokalizowanych w lokalach gastronomicznych, lecz ich ilość jest również niewystarczająca - dodał radny.

W odpowiedzi na interpelację pełnomocnik prezydenta przychylił się do interpelacji radnego. TOI TOI ma stanąć przy ulicy Lotniczej. - Usytuowanie dodatkowej kabiny sanitarnej w proponowanej lokalizacji będzie możliwe po przygotowaniu terenu (utwardzenie i odwodnienie) przez MZD - zaznaczył Henryk Juszczyk.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.