bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 czerwca 2017
  • 29 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6151

Możesz dołączyć do największej redakcji w Bielsku-Białej

Chcesz spróbować pracy dziennikarskiej lub twórczej, poszerzyć swoje horyzonty i poznać fajnych ludzi? Piszesz? Projektujesz? Programujesz? Robisz zdjęcia lub filmy? Rzuć się na głęboką wodę i dołącz do projektu redakcjaBB!

redakcjaBB
Zespół redakcjaBB · fot. redakcjaBB


Rekrutacja do redakcji trwa. Prześlij próbkę swojej twórczości (tekst, zdjęcie, film, grafikę, stronę www lub aplikację) na adres redakcja@redakcjaBB.pl i dołącz do ponad 100-osobowego zespołu redakcyjnego.

- Odwiedź nas na redakcjaBB.pl i w naszej siedzibie przy ul. Krasińskiego 5a (niedaleko Placu Chrobrego). Stwórz z nami nowy numer magazynu! Termin nadsyłania zgłoszeń mija 2.07 w niedzielę, więc czasu jest niewiele - informuje Dominik Kaczmarczyk z redakcjiBB.

Projekt redakcjaBB skupia gimnazjalistów i licealistów z Bielska-Białej i okolic. Przy wsparciu mentorów uczestnicy projektu tworzą teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, które są publikowane w magazynie redakcjaBB i na stronie redakcjabb.pl. - Organizujemy warsztaty, spotkania, debaty. O podejmowanych tematach i kierunku rozwoju inicjatywy decydują młodzi ludzie biorący udział w projekcie. W redakcji jest nas już ponad 150! -

Udział w projekcie jest bezpłatny. Wszyscy, bez wyjątku, bardzo mile widziani!

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.