Wiadomości

  • 27 czerwca 2017
  • wyświetleń: 8600

[ZDJĘCIA] Sąsiedzka zabawa w Lipniku. Atrakcji co nie miara

W minioną sobotę na placu OSP w Lipniku mieszkańcy dzielnicy oraz zaproszeni goście mieli okazję do dobrej zabawy oraz powitania lata i wakacji.

Lipnicki Piknik Rodzinny - 24.06.2017 · fot. RO Lipnik


Pogoda sprzyjała organizatorom, a byli nimi Rada Osiedla Lipnik, OSP Lipnik, Stowarzyszenie Atmosfera, Stowarzyszenie Lipnik, DK Lipnik. Uczestnicy mieli nie lada dylemat, decydując z której atrakcji skorzystać lub w którym konkursie wziąć udział.

Rozłożone były stoiska stoiska organizacji działających lokalnie: Rady Osiedla, Stowarzyszenia Atmosfera, Stowarzyszenia Lipnik i Fundacji Mysikrólik, gdzie odbywał się konkurs plastyczny "Moja dzielnica, moja okolica, moje hobby". Zorganizowano także sprawnościowy tor strażacki, konkurs wiedzy o Lipniku i muzyki filmowej, wszystkie te atrakcje sprawiły, że zarówno młodsi jak i starsi mogli poczuć ducha rywalizacji.

Lipnicki Piknik Rodzinny - 24.06.2017
Lipnicki Piknik Rodzinny - 24.06.2017 · fot. RO Lipnik


Ustawiona w centralnym miejscu scena była doskonałym miejscem do zaprezentowania młodych talentów. Po raz kolejny okazało się, że w naszej dzielnicy mamy zdolną młodzież, a prężnie działające sekcje w Domu Kultury wychowują zdolnych ludzi. Chętne osoby mogły także zwiedzić nowowybudowaną siedzibę SUEZ przy ul. Krakowskiej i osobiście zobaczyć jak wygląda siedziba firmy. Program imprezy dopełnił występ lokalnej gwiazdy Małgorzaty Stasiaczek.

Nie mogłoby być zabawy w OSP bez pokazu umiejętności strażaków. Ochotnicy przygotowali fenomenalny pokaz, pełen humoru. Pokazali jak gasić pożar, ale ukazała się też ich druga strona - kto był i widział ten wie, że aktorsko zaprezentowali wysoki poziom.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.