Wiadomości

  • 29 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6817

Sprawdzimy stan techniczny Twojego auta przed wyjazdem wakacyjnym

Artykuł sponsorowany:

Wraz z rozpoczynającym się sezonem wakacyjnym wiele osób planuje wyjazd na upragniony wypoczynek własnym samochodem. IBG Serwis proponuje sprawdzenie stanu technicznego Państwa samochodu, a w razie znalezienia usterek, przygotuje indywidualną ofertę oraz umówi dogodny termin naprawy.

IBG_Serwis
fot. IBG_Serwis


IBG Serwis powstał w 2007 roku w niewielkim warsztacie. Dziś, dzięki zaufaniu naszych klientów posiadamy 4-stanowiskowy warsztat. Naszą największą siłą są nasi pracownicy. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Specjaliści IBG Serwis, w umiejętny i skuteczny sposób, połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej.

Proponujemy Państwu sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed wymarzonym urlopem. Przygotowując samochód do wakacyjnych wojaży, należy sprawdzić, czy nasz samochód dojedzie na miejsce, bez żadnych „niespodzianek” w trakcie podróży i zwróć szczególną uwagę, na elementy odpowiadające za bezpieczeństwo podróżujących. Począwszy od klocków hamulcowych, gdyż zużyte klocki oraz tarcze hamulcowe, wydłużają drogę hamowania lub powodują całkowity brak hamulca w samochodzie, poprzez elementy zawieszenia, oświetlenia, a skończywszy na sprawach związanych z komfortem podróży, takich jak sprawna, świeża klimatyzacja.

Układ chłodzący w samochodzie również jest bardzo istotny. Brak odpowiedniej ilości płynu chłodzącego może doprowadzić do przegrzania silnika. To tylko kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, wybierając się na wakacje własnym samochodem.

IBG Serwis


Jeśli twoje auto ma duży przebieg, trzeba chłodno ocenić prawdopodobieństwo różnych awarii. Prosta konserwacja niektórych elementów wystarczy, żeby samochód przetrwał kolejną długą trasę.
Specjalnie przygotowana oferta na „przegląd wakacyjny” zawiera wszystkie ważne aspekty, które bezwzględnie przed podróżą należy sprawdzić. Za wydane 49,99 zł będą Państwo mieć pewność, że możecie wyjechać na swoje wymarzone wakacje, a Wasz samochód nie odmówi posłuszeństwa.

„Przegląd wakacyjny” w IBG Serwis trwa od godziny do maksymalnie półtorej godziny i zawiera:
  • Sprawdzenie układu zawieszenia,
  • Sprawdzenie układu hamulcowego,
  • Sprawdzenie układu kierowniczego,
  • Sprawdzenie ładowania akumulatora,
  • Sprawdzenie oświetlenia zewnętrznego,
  • Sprawdzenie poziomu płynów eksploatacyjnych,
  • Sprawdzenie stanu ogumienia oraz ciśnienia w kołach,
  • Sprawdzenie wszystkich dodatkowych rzeczy, na które zwraca uwagę Właściciel pojazdu.


Jako jedyni w Bielsku-Białej jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00
w soboty 8.00-14.00

Nie zwlekaj, już dziś umów się na przegląd.
Zapraszamy!

IBG Serwis
ul. Legionów 81
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 814 81 16
http://www.ibgserwis.pl