bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2017
  • wyświetleń: 10428

[ZDJĘCIA] Nocne dachowanie w Jasienicy z promilami w tle

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło około godziny 2.40 na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. Pijany obywatel Turcji "wydmuchał" ponad promil alkoholu.

Dachowanie w Jasienicy na ul. Strumieńskiej · fot. www.bielskiedrogi.pl


Kierowca Renault Clio jadący w stronę Rudzicy, na łuku drogi utracił panowanie nad samochodem. Auto najpierw uderzyło w krawężnik, później w barierkę i znaki drogowe, a następnie wylądowało na dachu tuż przed wjazdem do prywatnej posesji.

Okoliczni mieszkańcy obudzeni głośnym hukiem zaalarmowali służby o wypadku samochodowym. Po przyjeździe ratowników na miejsce zdarzenia, kierowca znajdował się już poza samochodem pod opieką jednego ze strażaków lokalnego OSP, który mieszkał w pobliżu.

Kontakt z rannym mężczyzną był dość mocno utrudniony ze względu na barierę językową i jak się później okazało, również z uwagi na fakt, że obywatel Turcji "wydmuchał" ponad promil. Mężczyzna z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami, został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala na dalsze badania. Policjanci drogówki sporządzili odpowiednią dokumentację, która zostanie przekazana do sądu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj