bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 23 czerwca 2017
  • wyświetleń: 11124

[ZDJĘCIA] Nocna kraksa w Buczkowicach, Passat wypadł z drogi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w Buczkowicach na ul. Wiślańskiej około godziny 1:30

Nocna kraksa w Buczkowicach, Passat uderzył w drzewo · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jadący w stronę Szczyrku z dużą prędkością 20-letni kierowca Volkswagena Passata, utracił panowanie nad samochodem i uderzył w nasyp przy prawej krawędzi jezdni. Samochód obrócił się na dach i sunął około 70 metrów taranując wszystko na swojej drodze. Zniszczeniu uległy min. znaki drogowe oraz tablica z mapą Szczyrku. Elementy uszkodzonego samochodu były porozrzucane na odcinku ok. 100 metrów.

Kierowca Volkswagena wyszedł z samochodu o własnych siłach. Po przebadaniu przez zespół pogotowia ratunkowego zadecydowano o dodatkowych badaniach w szpitalu.

Wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia zajęli się policjanci z bielskiej drogówki. Kierowca tłumaczył się, że ktoś wymusił na nim pierwszeństwo i to było powodem poślizgu. Podczas realizacji zdjęć do materiału przez reportera serwisu Bielskie Drogi, przez około pół godziny obok miejsca wypadku przejechały raptem cztery samochody.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj