bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2017
  • wyświetleń: 11076

32-latek zjadł obiad, nie uregulował rachunku i uciekł

Kilka dni temu st.sierż. Tomasz Hodurek spacerował z rodziną ulicą 11 Listopada w Bielsku-Białej. Tuż przed godziną 16.00 zauważył przebiegającego obok nich mężczyznę i drugiego starającego się go dogonić. Mężczyzna wołał "łapać złodzieja", co spowodowało, że policjant bez chwili wahania ruszył za uciekinierem w pościg.

Po około 300 metrach funkcjonariusz w cywilu dogonił i zatrzymał uciekającego mężczyznę w rejonie ulicy Stojałowskiego. Po wylegitymowaniu się st.sierż. Hodurek zażądał wyjaśnienia całego zajścia. 32-letni bielszczanin stwierdził, że uciekał przed restauratorem z pobliskiego lokalu gastronomicznego, gdyż nie zapłacił za skonsumowany tam posiłek.

Policjant o zdarzeniu poinformował dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, a następnie przekazał sprawcę funkcjonariuszom z Komisariatu Policji I , którzy zostali skierowani na miejsce. 32-latkowi zostanie postawiony zarzut z art. 121§2 kodeksu wykroczeń i teraz zamiast 30 zł należnych za zjedzony posiłek, może zapłacić nawet 5000 zł grzywny za popełnione wykroczenie.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.