bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2017
  • 20 czerwca 2017
  • wyświetleń: 10906

Klimaszewski i Krywult odpowiadają Drabkowi, czyli cd. wojenki na pisma

Przedwyborczych zagrywek ciąg dalszy. Jarosław Klimaszewski odpowiedział na pismo Przemysława Drabka. Szef bielskiej Platformy Obywatelskiej określił swoje stanowisko ws. programu Rodzina 500 plus i przyjmowania imigrantów. Dziś odpowiedź na pismo wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej przesłał także prezydent miasta Jacek Krywult.

Konferencja prasowa Przemysława Drabka - 09.06.2017
Konferencja prasowa Przemysława Drabka - 09.06.2017 · fot. materiały prasowe


Przypominamy, że wiceprezes Zarządu Okręgowego partii Prawo i Sprawiedliwość złożył w sekretariacie prezydenta miasta oraz siedzibie Platformy Obywatelskiej pisma, w których odniósł się do apelu szefa bielskiej PO. Poszło o to, że Jarosław Klimaszewski na swojej stronie na facebooku apelował o stworzenie "antypisowskiej" koalicji. Pisaliśmy o tym w artykule "Odpowiedź Przemysława Drabka na koalicję antypisowską".

Jest odpowiedź Jarosława Klimaszewskiego na pismo Przemysława Drabka. Szef bielskiej Platformy Obywatelskiej na wstępie ironicznie podziękował za pierwszy w życiu list, który otrzymał od wiceprezesa Zarządu Okręgowego partii Prawo i Sprawiedliwość. - Poczytuje to sobie jako docenienie przez Pana roli Platformy Obywatelskiej RP w życiu bielskiego samorządu - pisze Jarosław Klimaszewski.

klimaszewski
Jarosław Klimaszewski · fot. bielsko.info


Przewodniczący Rady Miejskiej w odpowiedzi na list Przemysława Drabka wspomniał m.in. o głosowaniu klubu PiS ws. karty samorządności. Na majowej sesji Rady Miejskiej radni Prawa i Sprawiedliwości nie poparli tego dokumentu.

- Nie jesteśmy w bielskim samorządzie żadną opozycją, tym bardziej totalną i nie uważam, aby takie podejście było dobre - ani w samorządzie, ani w parlamencie. Stan faktyczny jest taki, że w Bielsku-Białej opozycją jest Pana ugrupowanie - kontynuuje przewodniczący Rady Miejskiej.

Jarosław Klimaszewski odpowiedział również na wszystkie pięć pytań, które Przemysław Drabek zadał w swoim liście. Poniżej publikujemy pełną treść odpowiedzi Jarosława Klimaszewskiego na pismo Przemysław Drabka.

Odpowiedź Jarosława Klimaszewskiego na list Przemysława Drabka

list klimaszewski
list klimaszewski


Kilka minut po publikacji artykułu otrzymaliśmy drogą elektroniczną także odpowiedź prezydenta miasta na pismo Przemysława Drabka. Treść listu Jacka Krywulta do wiceprezesa Zarządu Okręgowego partii Prawo i Sprawiedliwość publikujemy poniżej.

Odpowiedź Jacka Krywulta na list Przemysława Drabka

krywult odpowiedź
krywult odpowiedź

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.