Wiadomości
- 17 czerwca 2017
- wyświetleń: 18155
[ZDJĘCIA] Poważny wypadek na DK52 w Bujakowie - trzy osoby ranne
Dziś przed godziną 12.00 na ulicy Bielskiej w Bujakowie (DK-52) doszło do wypadku, w wyniku którego trzy osoby zostały ranne.
Do czołowego zderzenia Toyoty Yaris oraz Fiata Pandy doszło na ulicy Bielskiej, w rejonie posesji nr 45. Trzy osoby - dwóch mężczyzn z Fiata oraz 1 kobieta z Toyoty - zostały przewiezione do szpitala.
Na miejscu obecni byli funkcjonariusze policji i straży pożarnej, a także trzy zespoły pogotowia ratunkowego. Droga przez ponad godzinę była zablokowana.
Miejsce zdarzenia
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
[FOTO] Groźny wypadek na al. Andersa. Młody kierowca zmiótł pieszą z przejścia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








