bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2017
  • wyświetleń: 16006

[ZDJĘCIA] Pijacka szarża po chodnikach i bijatyka ze świadkami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek na ul. Tuwima. Kompletnie pijana kobieta szarżowała po chodnikach, taranując wszystko co napotkała na drodze. Próba zatrzymania zakończyła się bijatyką ze świadkami.

Pijacka szarża po chodnikach · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do zdarzenia doszło około godziny 19:30 na ul. Lelewela w Bielsku-Białej. Świadkowie zauważyli Forda Mondeo, którego kierująca poruszała się slalomem po jezdni. W pewnym momencie samochód zjechał z drogi na chodnik i taranując rosnące na pasie zieleni drzewka kontynuował jazdę chodnikiem. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów samochód z impetem zatrzymał się na drzewie.

Kompletnie pijana kierująca próbowała uciec z miejsca zdarzenia, ale świadkowie podjęli próbę tzw. obywatelskiego zatrzymania w trakcie którego, doszło do szamotaniny. Awanturująca się kobieta pogryzła jednego ze świadków, który próbował ją zatrzymać. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce interwencji również mieli twardy orzech do zgryzienia. Kobieta nie zamierzała z nimi współpracować. Zostały użyte środki przymusu bezpośredniego. Awanturnica nie poddała się badaniu trzeźwości. Zostanie jej pobrana krew do analizy. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia i prowadzą czynności związane z ustaleniem tego, gdzie powstały uszkodzenia na samochodzie kierującej. Niewykluczone, że zanim samochód uderzył w drzewo uczestniczył w innej kolizji.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj