Wiadomości

  • 9 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6489

Japońskie wakacje dla dzieci i młodzieży w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

Rok szkolny dobiega końca, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Czy można ciekawie spędzić wakacje, nie wyjeżdżając z miasta? Oczywiście, że tak! W Bielsku-Białej znajdziecie wiele propozycji na spędzanie czasu wolnego, a wśród nich również coś dla wielbicieli kultury azjatyckiej.

szkoła językowa Hiromi


Japońskie atrakcje
Po raz kolejny w Bielsku-Białej odbędą się półkolonie wakacyjne poświęcone kulturze japońskiej organizowane przez szkołę językową Hiromi. Jak zawsze szkoła przygotowała wiele atrakcji oraz warsztatów, podczas których młodzież będzie miała okazję poznać pismo oraz podstawy języka japońskiego, dowiedzieć się w jaki sposób powstaje manga, wziąć udział w warsztatach origami oraz furoshiki (japońskiego pakowania prezentów), a także poznać technikę powstawania japońskich drzeworytów. Ponadto uczestnicy wezmą udział w pokazie mieczy samurajskich bokken oraz prezentacjach na temat Kraju Kwitnącej Wiśni.

Nauka i zabawa
Półkolonie to idealna okazja, aby osoby interesujące się japońską kulturą, mangą, anime czy sportami walki mogły doświadczyć japońskiego klimatu oraz poznać osoby z podobnymi zainteresowaniami. Jest to też doskonały sposób, aby spróbować swoich sił w nauce języka, aby następnie kontynuować naukę w roku szkolnym.

Szkoła Hiromi


Półkolonie odbędą się w dwóch turnusach do wyboru:
  • 3 lipca - 7 lipca 2017
  • 31 lipca - 4 sierpnia 2017


Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-17 lat.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej szkoły językowej Hiromi.

Szkoła Języków Obcych Hiromi
ul. 11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel. 518 625 510