bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5977

Policjanci wręczyli prezenty podopiecznym Domu Dziecka

Tradycją stały się coroczne spotkania mundurowych z wychowankami Domu Dziecka w Bielsku-Białej. W tym roku policjanci odwiedzili najmłodszych aż dwukrotnie w ciągu krótkiego czasu.

Policjanci z prezentami w Domu Dziecka - 06.2017 · fot. KMP Bielsko-Biała


W maju funkcjonariusze policji pojawili się z wizytą wspólnie ze strażnikami miejskimi, żołnierzami, strażakami oraz ratownikami medycznymi, natomiast początkiem czerwca w ramach kampanii „Dzielnicowy bliżej nas” policjanci z Komisariatu II w Bielsku-Białej odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka wręczając im prezenty z okazji ich niedawnego święta.

Wręczone dzieciakom upominki zostały zakupione z pieniędzy zebranych przez policjantów z bielskich komisariatów i wydziałów Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Pomysłodawcami akcji byli dzielnicowi z KP II, którzy od wielu lat ściśle współpracują z placówką. Artykuły szkolne, biurowe, kolorowanki, owoce i słodycze zostały uroczyście przekazane na ręce podopiecznych Domu Dziecka w poniedziałek, 5 czerwca.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.